Warmińsko - mazurski związek

LEKKIEJ ATLETYKI W OLSZTYNIE

  • e78f81a564ac39c1310995f7b4f733c1_w640_h370_cp.jpg
  • z137208.jpg
  • zd1.jpg
  • zd2.jpg
  • zd3.jpg
  • zd4.jpg
  • zd5.jpg

Lekkoatletyka dla każdego

Koordynator wojewódzki

‌‌ Wiesław Czerniakowski
502 035 298
wiesłTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 Treningi

TRENER Bronisława Ludwichowska
Poniedziałek Sala OSIR ul. Mariańska 1 15.45-17.15
Środa Sala OSIR ul. Mariańska 1 15.45-17.15
Piątek Sala OSIR ul. Mariańska 1 15.45-17.15
TRENER Grzegorz Pawłowski
Wtorek Olsztyn ul. Żołnierska 26 15.30-17.00
Środa Olsztyn ul. Żołnierska 26 15.30-16.45
Piątek Olsztyn ul. Żołnierska 26 15.30-17.00
TRENER   Piotr Borysewicz
Wtorek SP nr 2, 14-400 Pasłęk,  ul. Sprzymierzonych 9 15.00-16.15
Czwartek ZS, 14-400 Pasłęk,  ul. Zwycięstwa 28 15.00-16.15
Piątek SP nr 2, 14-400 Pasłęk,  ul. Sprzymierzonych 9 15.00-16.15
TRENER   Sławomir Borysewicz
Wtorek SP nr 2, 14-400 Pasłęk,  ul. Sprzymierzonych 9 13.45-15.00
Czwartek SP nr 2, 14-400 Pasłęk,  ul. Sprzymierzonych 9 13.45-15.00
Piątek SP nr 2, 14-400 Pasłęk,  ul. Sprzymierzonych 9 13.45-15.00
TRENER   Marek Tykarski
Poniedziałek Lubawa ul. Łąkowa 8 16.00-17.30
Środa Lubawa ul. Św. Barbary 45 17.30-19.00
Piątek Lubawa ul. Św. Barbary 45 15.30-17.00
TRENER   Krzysztof Syrewicz
Wtorek Hala ul. Polna , Lidzbark Warm. 16.00-17.00
Czwartek Hala ul. Polna , Lidzbark Warm. 16.00-17.00
Sobota Hala Kraszewo 8 11.30-13.00
TRENER   Renata Nędzi-Sosnowska
Poniedziałek Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Sportowa 6 15:00-16:30
Czwartek Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Sportowa 6 16:00-17.00
Sobota Stadion OSiR Orneta 10:00-11:00
TRENER   Jacek Dziemiańczyk
Poniedziałek SP Nr 1 ul. Kopernika 12 17.00-18.00
Środa SP Nr 1 ul. Kopernika 12 16.00-17.30
Piątek SP Nr 1 ul. Kopernika 12 16.00-17.00
TRENER   Małgorzata Pesta
Wtorek Ostróda, OCSiR ul. Kościuszki 22 16.00-17.00
Czwartek Ostróda, Stadion Miejski ul. Wyszyńskiego 15.00-16.00
Piątek Ostróda, Stadion Miejski ul. Wyszyńskiego 14.00-15.00
TRENER   Mariusz Kosyl
Poniedziałek SP Nr 2 Iława ul. Andersa 7 17.00-18.00
Wtorek SP Nr 2 Iława ul. Andersa 7 16.30-17.30
Czwartek SP Nr 2 Iława ul. Andersa 7 16.30-17.30
TRENER   Marek Wiszniewski
Wtorek ZS Bartoszyce ul. Traugutta 23 16.00.17.30
Czwartek ZS Bartoszyce ul. Traugutta 23 16.00-17.30
Sobota ZS Bartoszyce ul. Traugutta 23 09.00.11.00
TRENER   Magdalena Kukiełko
Poniedziałek ZSZ Nr 2 ul. Sikorskiego 7, Ełk 15.30-17.00
Środa Gimnazjum Nr 1 ul. Małeckich 1, Ełk 16.00-17.00
Sobota Gimnazjum Nr 1 ul. Małeckich 1, Ełk 09.00-10.00
TRENER Beata Adamowicz
Poniedziałek Gimnazjum nr 7 Olsztyn ul. Żołnierska 39 17:00-18:00
Środa Gimnazjum nr 7 Olsztyn ul. Żołnierska 39 16:00-17:00
Piątek Hala OSiR ul. Mariańska 1 16:00-17.00
TRENER Małgorzata Polewacz
DZIEŃ TYGODNIA MIEJSCE GODZINY
Poniedziałek SP nr 15, Olsztyn ul. Kętrzyńskiego 10 15:45-17:00
Czwartek SP nr 2, Olsztyn Kościuszki 70 16:10-17:10
Piątek SP nr 15, Olsztyn ul. Kętrzyńskiego 10 15:45-17:00
TRENER Michał Podolak
Poniedziałek Hala OSiR ul. Mariańska 1 15.00-16.00
Środa Hala OSiR ul. Mariańska 1 15.00-16.00
Czwartek Hala OSiR ul. Mariańska 1 14.30-15.30
TRENER GIMNAZJUM   Marcin Brynda
Poniedziałek Hala Lega, Olecko, ul. Park 1 17.30-19.00
Wtorek Stadion Miejski Olecko, ul. Park 1 17.00-18.30
Środa Gimnazjum Nr 2, Olecko, ul. Słowiańska 2 17.00-18.30
Czwartek Gimnazjum Nr 2, Olecko, ul. Słowiańska 2 17.00-18.30
Piątek Haka Lega, Olecko, ul. Park 1 15.30-17.00
TRENER GIMNAZJUM   Leon Prusakowski
Poniedziałek Gimnazjum Grodziczno 14.30 – 15.30
Wtorek MOSIR Nowe Miasto Lubawskie 14.30 – 15.30
Środa MOSIR Nowe Miasto Lubawskie 14.30 – 15.30
Czwartek MOSIR Nowe Miasto Lubawskie 14.30 – 15.30
Piątek Gimnazjum Kurzętnik 14.30 – 15.30
TRENER GIMNAZJUM   Leszek Kołodziejski
Poniedziałek OSiR Lubawa ul. Łąkowa 8 15.30.17.00
Wtorek ZS Kazanice 83a 16.00-17.30
Środa Gim. Lubawa ul. Św. Barbary 45 17.30.19.00
Piątek Gim. Lubawa ul. Św. Barbary 45 15.30-17.00
Sobota ZS Kazanice 83a 11.00-12.00

Nasi Partnerzy