wmzla.pl Warmińsko-Mazurski Związek Lekkiej Atletyki
 
Aktualności
Zarząd
Kalendarz
Wyniki
Kadra
Szkolenie
Wykaz klubów - WMZLA
Rekordy
Galerie
Kluby - adresy www
Kontakt
Linki / Archiwum
Licencje
Weterani Lekkiej Atletyki
   
 

News & Updates

 
2014

Serdecznie witamy na oficjalnej stronie 
Warmińsko-Mazurskiego Związku Lekkiej Atletyki

13.12.2014
I Halowe Mistrzostwa Województw Weteranów Lekkiej Atletyki - Toruń

Zapraszamy do uczestnictwa i reprezentowania województwa Warmińsko-Mazurskiego
NEW zobacz nową podstronę 

05.11.2014

Wykaz zawodników powołanych na Badania do Zaplecza Kadry Narodowej
Młodzieżowców i Juniorów PZLA w Białymstoku w dniu 10.11.2014

Wyjazd 10.11.2014 godz.7.00 Plac Szrajbera przy MAC Donaldzie

Druk do pobrania - PDF


1

Potasznik

Paulina

1998

 

GUKS Asy Dywity

2

Bartczak

Magdalena

1996

 

KS AZS UWM

3

Bielecka

Emila

1999

 

KS AZS UWM

4

Ćwik

Wojciech

1994

 

KS AZS UWM

5

Greczko

Marcin

1999

 

KS AZS UWM

6

Hanowska

Weronika

1998

 

KS AZS UWM

7

Jackiewicz

Mateusz

1997

 

KS AZS UWM

8

Kamińska

Jagoda

1999

 

KS AZS UWM

9

Łukasik

Szymon

1996

 

KS AZS UWM

10

Mateusiak

Cezary

1997

 

KS AZS UWM

11

Milanowska

Beata

1995

 

KS AZS UWM

12

Nowak

Jakub

1998

 

KS AZS UWM

13

Pacholczyk

Adrianna

1996

 

KS AZS UWM

14

Rutkowska

Michaela

1997

 

KS AZS UWM

15

Słomińska

Dominika

1997

 

KS AZS UWM

16

Strucińska

Martyna

1995

 

KS AZS UWM

17

Trembicka

Aleksandra

1999

 

KS AZS UWM

18

Wujkowska

Izabela

1999

 

KS AZS UWM

19

Ziółkowska

Paulina

1997

 

KS AZS UWM

20

Adamczyk

Patrycja

1999

 

KS Polonia

21

Bołdysz

Marcin

1999

 

KS Polonia

22

Kolterman

Dominika

1999

 

KS Polonia

23

Mendyk

Izabela

1998

 

KS Polonia

24

Moskal

Jakub

1998

 

KS Polonia

25

Treder

Krystian

1996

 

KS Polonia

26

Wielgus

Mateusz

1998

 

KS Rominta

27

Figer

Mateusz

1998

 

LKS Lubawa

28

Jakubowski

Sebastian

1999

 

LKS Lubawa

29

Mieczkowska

Weronika

1999

 

LKS Lubawa

30

Nowakowski

Maciej

1998

 

LKS Lubawa

31

Sudoł

Krystian

1996

 

LUKS Orneta

32

Jankowski

Marcin

1999

 

LUKS Warmia

33

Karkowski

Krzysztof